הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

שולחנות למשרד

כל בעל משרד יוכל להעיד כי הוא משקיע מחשבה לא קטנה בבחירת הריהוט. חלק מרכזי בכך תופסים, איך לא, שולחנות למשרד. למעשה, הם מהווים הרבה יותר מאשר רהיטים, כוללים בתוכם מסר מסוים ואף מעלים את קרנו של המשרד כולו. מהם, אם כן, המאפיינים העיקריים של שולחנות מסוג זה כיום?

השימושים הרבים של שולחן

אין ספק כי שולחן משרדי, בעידן המולטי-טאסקינג המאפיין את העת הנוכחית, נועד למלא לא מעט מטרות. הוא צריך לאפשר עבודה ממושכת מול מחשב, אך גם רישום מאסיבי על גבי ניירות או מסמכים. זהו המקום סביבו נערכות ישיבות צוות מצד אחד, וראיונות עבודה מהצד האחר. וכמובן, על השולחנות גם יוצבו כל אותם פריטים אחרים, המשלימים את תמונת המשרד: מדפסת, טלפון, פקס וכן הלאה. שולחן איכותי יאפשר את כל אלה תוך שמירה על סדר מופתי.

יש לזכור כי שולחן, ממש כמו ריהוט משרדי בכללותו, צריך לשדר גם מסר מסוים לכל מי שנכנס למשרד. לא תאמינו עד כמה התרשמות שלילית מהריהוט יכולה לפגוע בהתרשמות הכוללת מהמשרד כולו – תוצאות אפשריות של כך הן הפסדי לקוחות או כספים, לעיתים בשיעור ענק. זו גם הסיבה שרבים בוחרים להשקיע את כל שנדרש ברכישת שולחן שאינו רק נוח, אלא גם משדר יוקרה ופאר.

ההבדלים שבין השולחנות

כתוצאה מכל אלה, ועם הגברת המודעות ליעילותם של שולחנות למשרד, גדל עם השנים מספר האפשרויות עבור בעלי המשרד השונים. זה מתחיל מהגוון או מהחומר ממנו עשוי השולחן. מיותר לציין שאין דינו של שולחן משרדי מזכוכית דומה לזה של שולחן אשר עשוי מעץ.

חומר הגלם של השולחן, כמו גם צורתו הכוללת, יסייעו גם לשדר אווירה מסוימת. ברור שעיצוב עץ כפרי נועד להעניק תחושה של חמימות למשרד, בעוד ששולחן ממתכת יכול להדגיש את המודרניות שלו. המעוניינים לקחת את כל זה מספר צעדים קדימה יכולים לבחור גם בשילובי צבעים, יצירתיים ככל האפשר.

גם כאשר בוחנים את ה"מפרט" של השולחן, אפשר להבחין בלא מעט נקודות שוני, מבחינה פרקטית ואסתטית כאחד. אפשר לבחור בשולחן עם שלוחה לימין או משמאל, להוסיף ארגזי מגירות על פי בחירה או אפילו להרכיב מערכת שלמה של עמדת עובד, על כל המשתמע מכך. את אלה יש להתאים גם לגודלו של השולחן, שצריך להיות רחב ככל האפשר מצד אחד, אך גם לאפשר מרחב תמרון במשרד מהצד האחר.

בחירת שולחן מתחילה מ-Start

Start הינה אחת החברות המובילות בישראל בכל הנוגע לריהוט משרדי. היא פועלת בתחום זה כמעט שני עשורים, בהם בנתה לעצמה מוניטין מרשים. מגוון השולחנות בה רחב בכל קנה מידה, וניתן להתרשם ממנו באולמות התצוגה.

ככלל, כל שולחן ושולחן מוכן מחומרי הגלם המתקדמים ביותר הקיימים כיום, דבר שגם מסייע לעמידותו של פריט חשוב זה: הרי שולחן צריך להיות השקעה חד פעמית, שתשמש את אנשי המשרד שנים על גבי שנים.
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים