הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

שולחן משרדי פינתי

קיימים דגמים שונים של שולחנות משרדיים, במבחר רחב ובכל הגדלים והצורות, לפני רכישת שולחן למשרד כדאי למדוד את גודל המשרד בו ימוקם השולחן ולבקר בחנויות של ריהוט משרדי על מנת להתרשם וללמוד אילו שולחנות משרד קיימים, אז אפשר יהיה כדאי להחלטה האם יתאים שולחן מלבני או שעדיף לבחור דווקא שולחן משרדי פינתי.

איך לרהט את המשרד?

האופן שבו מעצבים משרדים משקף את הפנים של החברה או בית העסק בדרך כלל את פני המשרד ומהווה כרטיס ביקור של המקום. לא תמיד חשוב לרכוש רהיטים למשרד שיהיו יוקרתיים ופעמים רבות ריהוט יוקרתי לא יתאים לכל משרד. יש משרדים המציעים שירותים בסיסיים ולהם כדאי לבחור ריהוט צנוע ושימושי.

על המשרד לשקף את אופי העבודה, המקום והאווירה השוררת בו. ככל שסביבת העבודה תהיה אופטימאלית באיכותה כך יוכלו גם העובדים להיות מרוצים יותר ממקום עבודתם. בבחירת רהיטים למשרד יש לקחת בחשבון את התקציב למטרה זו וגם ניצול מקסימאלי של שטח המשרדי – התקנה של שולחן משרדי פינתי לרוב חוסכת במקום רב. כמו כן יש להקפיד שהחברה ממנה רוכשים רהיטים תהיה מקצועית ואמינה המשווקת רהיטים ברמה גבוהה.

  • טלפון:
  • 050-320-0400
מאמרים נוספים:
שולחן מנהלים מפואר
ריהוט יוקרתי
ריהוט משרדי מעוצב
רהיטים למשרד
ריהוט למסעדות
כסא משרדי אורטופדי
שולחן משרדי מזכוכית
שולחן משרדי פינתי
ריהוט משרדי לבית
שולחנות למשרד
כסא למשרד
ריהוט משרדי בתל אביב

 

השולחן הפינתי

היתרון הגדול של שולחן משרדי פינתי שהוא מרכז הרבה שטח סביב אדם אחד. לשולחן פינתי יש מגירות לאחסון ומדפים לקלסרים ומספיק מקום למחשב, לציוד משרדי וטלפון. יתרונו של השולחן הפינתי על פני שולחן ישר הוא בכך שהמבנה שלו מאפשר להניח את אמות הידיים בצורה אופטימאלית משני צידיו ללא צורך להושיט אותם קדימה על מנת שאמות הידיים יונחו על השולחן במלואן.

בין אם החלטנו לשים שולחן מלבני או שולחן פינתי, ישיבה מול השולחן עליו מונח כל מה שהעובדים זקוקים לו הוא בעל חשיבות רבה יותר אך חשוב שיהיה אפשרי לשבת מולו ישיבה נוחה שתתרום לערנות ולרעננות של העובדים ביום עבודה ארוך.

ריהוט משרדי - כסא משרדי

כסא משרדי חייב להיות מותאם לעובד כך שלא יפגע בבריאותו וגם יתרום ליעילות ותפוקה בעבודה. לכן, לפני שרוכשים כסא משרדי חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע שמבין בתחום של כסאות משרדיים כדי שייתן עצה בנוגע לאיזה סוג של כסא משרדי לרכוש בהתאם לאופי העבודה.

כסא משרדי רוכשים לפי אופי המשרד, לפי שעות העבודה, לפי התקציב ובעיקר לפי השולחן - שולחן רגיל, שולחן משרדי פינתי וכדומה. בכל משרד זקוקים בדרך כלל למספר סוגי כסאות כמו כסא מנהלים, כסא ללקוחות בחדר ההמתנה וכסא למזכירה. למנהל ולמזכירה אפשר לרכוש שולחן מלבני או פינתי, כל אחד לפי רצונו, אך חשוב מאד גם שהכסא יהיה איכותי ואורטופדי כדי שהישיבה הארוכה לא תהיה מעייפת ותשמור על בריאותם של העובדים.
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים