הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

שולחן משרדי מזכוכית

זכוכית נחשבה בעבר לחומר גלם יקר ורק אנשים ממעמד כלכלי גבוה יכלו לשלב זכוכית בעיצוב הבית או המשרד שלהם בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית, זכוכית הפכה לחומר גלם נפוץ בו משתמשים לעיצוב הפנים של הבית ולייצור ועיצוב ריהוט משרדי. בעלי עסקים רבים בוחרים כיום לרכוש רהיטים אשר עשויים מזכוכית כמו שולחן משרדי מזכוכית.

ריהוט משרדי – שולחן וכסא

כשרוכשים ריהוט משרדי חשוב שיהיו אלה רהיטים שלא יזיקו לבריאות של האדם העושה בהם שימוש, במיוחד אם מדובר בישיבה ממושכת וקבועה. כל כסא משרדי חייב להיות בעל משענת גב יציבה ומתוכננת בהתאם למבנה הפיזיולוגי של הגב, כזה שישמור על מצב הצוואר, הידיים והרגליים. גם אם מעוניינים לרכוש שולחן משרדי מזכוכית הוא צריך להיות נוח ומותאם לעבודה משרדית ממושכת. ריהוט משרדי צריך להיות איכותי ונוח אך גם יפה ומעוצב.

אמנם ריהוט משרדי איכותי ומעוצב כגון רהיט מזכוכית יכול להיות יקר יותר אך ההוצאה משתלמת בסופו של דבר כי הדבר יביא למקסימום נוחות ומינימום נזקים בריאותיים ולעשייה מועילה מוגברת, כי עובד בריא ורענן יהיה עובד יעיל יותר ובעל תפוקה רבה יותר.

  • טלפון:
  • 050-320-0400
מאמרים נוספים:
שולחן מנהלים מפואר
ריהוט יוקרתי
ריהוט משרדי מעוצב
רהיטים למשרד
ריהוט למסעדות
כסא משרדי אורטופדי
שולחן משרדי מזכוכית
שולחן משרדי פינתי
ריהוט משרדי לבית
שולחנות למשרד
כסא למשרד
ריהוט משרדי בתל אביב

 

שולחן מזכוכית – סוגים שונים

השימוש בזכוכית הופכת את עיצוב המשרד למעניין ומיוחד. שולחן משרדי מזכוכית למשל משדר כבוד ומודרניות וניתן לשדרג משמעותית את עיצוב המשרד בעזרת השימוש בזכוכית אשר משתלבת היטב עם אלומיניום, מתכת, עור ועץ והשילוב יוצר מראה של מקום מסודר ורציני כאשר ניתן לבחור זכוכית שקופה או אטומה. כדאי לזכור כי  ישנו יתרון לשולחן המשרדי מהזכוכית - ניתן להטביע צבעים נוספים ולהוסיף את הלוגו של החברה.

בעזרת תהליכי עיבוד שונים מסוגלים להוסיף לזכוכית חומרים המשנים את הצבע והטקסטורה של הזכוכית אשר הופכים אותה לייחודית ומרשימה. כיום קיימת טכנולוגיה המציעה זכוכית העוברת טיפולים תרמיים מיוחדים אשר הופכים אותה לחסינה במיוחד וחזקה ומונעת סכנות של רסיסים משוננים כך שאין סכנה של ריסוק הזכוכית לבעלי עסקים המעוניינים לרכוש שולחן משרדי מזכוכית.

שולחן מנהלים מפואר

שולחן מנהלים הוא הרהיט החשוב ביותר בחדרו של כל מנהל ויש לו השפעה ניכרת על הרושם שעושה המנהל על עובדי המשרד ועל הלקוחות. שולחן מנהלים מפואר, יוקרתי ואיכותי הוא פריט ייצוגי. הרושם הראשון שמקבל הלקוח מושפע פעמים רבות מעיצוב המשרד ומאיכות הרהיטים שבו. חדרי מנהלים עם ריהוט מפואר ירשימו כל מי שיגיע אליו.

שולחן מנהלים מפואר העשוי מעץ יוקרתי למשל, משדר רושם חזק וסמכותי, רושם שכל מנהל מעוניין ליצור. בנוסף להיותו של השולחן מפואר, חשוב שיהיה נוח ושהחומרים ממנו הוא עשוי יהיו איכותיים. חשוב ששולחן המנהלים יהיה שולחן גדול ורחב כדי שלמנהל יהיה קל ונוח יותר לעבוד לאורך כל היום.
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים