הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

שולחן מנהלים מפואר

הריהוט המשרדי המוצע לנו כיום, ובניגוד לעבר, יכול לשוות לכל משרד או חדר, מראה מסוגנן ומיוחד מאד. שולחן מנהלים מפואר הינו ריהוט ההכרחי לחדרו של כל מנהל, ובעיקר כדי ליצור את המראה והאווירה המתאימים, ובו זמנית גם להציע נוחות מרבית.

הנה כמה נקודות, שאליהן מומלץ להתייחס במסגרת בחירתו של שולחן מנהלים:

  • התייחסו אל המידות – אם אתם מחפשים שולחן מנהלים מפואר לחדרו של מנהל החברה או העסק, כדאי שתדעו שישנם גדלים וסגנונות שונים של שולחנות, כמו אלה המוצעים על ידי חברת START, המתמחה בריהוט משרדי. כדי לוודא שבחירתו של שולחן משרדי זה היא אכן המוצלחת ביותר, חשוב לבחון תחילה את גודלו של השולחן. אין טעם לבחור פריט מפואר ומסוגנן מאד שגדול מדי לחדר עצמו. אם מדובר בחדר עבודה קטן יחסית, יש לבחור לו מוצר בגודל הנכון. אם חדרו של המנהל גדול, אפשר לבחור שולחן רחב או צר ומוארך.
  • וודאו שהשולחן הנבחר מתאים למנהל עצמו – שולחנות המנהלים המפוארים המוצעים כיום משלבים במסגרתם כמה סגנונות עיצוב ואינם, בהכרח, מתאימים לכל אחד. חשוב לבחור שולחן מנהלים מפואר שישרת נכון את המנהל שמשתמש בו, ולא רק כזה שייצור את המראה המושלם לחדר. אם המנהל עצמו משתמש, במסגרת העבודה שלו, במחשב, במדפסת ובכל אלמנט אחר, כדאי שיהיה מקום מתאים להם על השולחן כדי להציע את מידת הנוחות המרבית למנהל. שולחן עבודה נוח ומתאים הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בעת בחירתו של שולחן זה. בין אם זה שולחן משרדי פינתי או כל שולחן מנהלים אחר, כדי שיהיה נוח לשבת לידי ולעבוד עליו.
  • התייחסו אל המסר – לחדרו של המנהל יש כוח רב ביצירת רושם מסוג מסוים. שולחן מנהלים מפואר ומושקע יעביר מסר של אלגנטיות, של מקצועיות ואפילו של אמינות. שולחן פחות מושקע, עשוי להעביר את המסר ההפוך. השקיעו זמן בבחירת השולחן, תוך התייחסות, כמובן, אל אופן עיצובו וסגנונו.
  • בדקו כמה דגמים שונים של שולחנות – כשמדובר בריהוט משרדי, הרי שהמבחר המוצע כיום הוא רב מאד. במסגרת החיפוש אחר שולחן מנהלים יוקרתי ואיכותי, מומלץ לבחון כמה דגמים שונים. בין אם זה ריהוט משרדי מסוגנן מאד או דגם בעל עיצוב פשוט יותר, ככל שתיחשפו לכמה שיותר אפשרויות כך תקבלו רעיונות לעיצוב המשרד ובעיקר לבחירת הפתרון המתאים ביותר.אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים