הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

ריהוט משרדי מעוצב

לא צריך להיות בעלי תואר בכלכלה כדי לדעת את המאפיינים הפיננסיים של העידן המודרני: תחרות רבה בין בעלי שירותים רבים על כל לקוח ולקוח, ורצון של כל אחד מהם להתבלט. אחת הדרכים העיקריות לעשות זאת היא באמצעות יצירת רושם חיובי ומקצועי. את האחרון ניתן להשיג באמצעות רזומה מרשים, עסקאות אטרקטיביות, וכן – גם השקעה בעיצוב המשרד.

ריהוט משרדי מעוצב הוא המילה האחרונה כיום בעולם העסקים. חברת Start, אחת המובילות בישראל בתחומה, מציעה מגוון רחב של רהיטים מסוג זה, שימשכו בוודאי תשומת לב חיובית.

מדוע להשקיע בעיצוב?

מחקרים רבים הראו כי ההחלטה על רכישת דירה מתבצעת תוך מספר שניות מרגע שנכנסים אליה – עד כדי כך ההתרשמות הראשונית חזקה. על אותו עיקרון, ניתן לשער, במידה זו או אחרת, כי להתרשמות הראשונית, מהמשרד או מבעליו, חלק מהותי גם בסגירת עסקאות בעולם העסקי. ריהוט משרדי יוקרתי, בהקשר הזה, יוצר רושם טוב על הלקוחות, ובכך למעשה מתבצעת יותר מחצי עבודה בדרך להשגתם.

יש לזכור כי המסר אשר משדר הריהוט המשרדי צריך לעמוד בקנה אחד עם זה של אנשי המשרד. כך, למשל, משרד הייטק שמציע חידושים טכנולוגיים למכביר, ישמח בוודאי לבחור ברהיטים מעוצבים עשויים מזכוכית או ממתכת, המבטאים מודרניות. מן העבר השני, משרד שמטרתו היא הענקת סיוע אישי ללקוחות, יכול בהחלט לבחור ריהוט משרדי מעוצב שמקורו בעץ, שיקנה לו אווירה חמימה הרבה יותר.

אסור לזנוח את השימושיות

יחד עם כל הנאמר מעלה, יש לזכור שמשרד הוא, בראש ובראשונה, מקום עבודה. אין ספק כי משרד מעוצב לעילא, אבל כזה שיהיה לא נוח בעליל לעבוד בו, מחטיא את המטרה במידה רבה. ישיבה ממושכת בפגישות מול לקוחות סביר שתהיה מוצלחת פחות כאשר אין בנמצא כיסא משרדי אורטופדי – חוסר הנוחות של בעלי המשרד, במצב כזה, עלול לשדר מסר שלילי ללקוחות, ובכך למעשה להבריח אותם לכן כסא למשרד חשוב כל כך!

וזה לא רק הנוחות. זה גם המרווח הפנימי שבמשרד, צורת הרהיטים וגודלם. שולחן משרדי, דוגמא נוספת, צריך להיות אסתטי, אך גם לאפשר מקום לכל אותם מוצרי חשמל או מסמכי נייר, המאפיינים כל משרד. מכאן עולה גם כי צורת המשרד מהווה חלק משמעותי בבחירת הרהיטים בו, ויש להעניק לה את מלוא תשומת הלב.

ככלל, ההמלצה הברורה היא לנסות לנוע ככל האפשר על התפר הזה, שבין אסתטיות מרשימה לפרקטיות יעילה. כיסא או שולחן מוצלחים חייבים לשלב בתוכם את שני ההיבטים האלה, הן עבור אנשי המשרד והן עבור לקוחותיו.

כך מבצעים בחירה מושכלת

בחירה של ריהוט משרדי איכותי מתחילה בהכרת כל האפשרויות העומדות עבור אנשי המשרד. לכן, חברת הרהיטים חייב להציע אולמות תצוגה מרווחים וקטלוג עשיר, בלעדיהם החיפוש הופך לחסר תועלת כמעט לחלוטין. חברת Start, אשר פועלת בישראל למעלה מ-18 שנה, מציעה את כל אלה בדיוק.

החברה מייצרת, משווקת ומייבאת רהיטים משרדיים מכל סוג : כולם אמינים, איכותיים ומעוצבים באופן מרשים. אנשי החברה מציעים ללקוחותיהם יחס אדיב וליווי מקיף בדרך לבחירה המושכלת, שיכולה להוביל את המשרד כולו לכיוון אחד: כלפי מעלה.
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים