הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

ריהוט למסעדות

מה קובע האם מסעדה תצליח או לא? רבים יציינו, ובצדק גמור, את איכות המנות המוגשות בה, או את השף שמאחוריהן. עם זאת, כיום אינספור בעלי מסעדות הבינו שאחד המפתחות העיקריים להצלחה הוא יצירת אווירה חיובית במסעדה, כמו למשל באמצעות ארגון מיטבי שלה. ריהוט למסעדות, אשר מוצע על ידי חברת Start, יכול לחולל תמורות חיוביות בהחלט בכל מסעדה.

מדוע נדרש הריהוט?

זו לא אגדה אורבנית, אלא מציאות יומיומית בערי ספרד ובמדינות אחרות בעולם, בה תתקלו בלא מעט מקומיים אשר אוכלים בעמידה במסעדות השונות. מסורת זו לא עשתה עליה לישראל, כמובן, בה חווית האכילה מבוססת על ישיבה, ורצוי נוחה ככל האפשר. וכאן בדיוק ריהוט המיועד למסעדות נכנס לתמונה. ממש כמו ריהוט משרדי מעוצב, חיוני להשקיע מחשבה רבה בבחירתו.

למה הכוונה? ובכן, הנוחות חייבת להוות משתנה מרכזי בבחירה. ביקור במסעדה הוא יותר מאשר טעימה של מנות, איכותיות ככל שיהיו. הוא מבוסס על ישיבה משותפת של זוג או קבוצת חברים, באווירה נינוחה וידידותית. המסעדה חייבת, לכן, להיות מאורגנת היטב מבחינת הריהוט: להציע שולחנות מרווחים, כיסאות נוחים וכן הלאה. נכון, אין הכוונה שצריך לרכוש בהכרח כיסא משרדי אורטופדי למסעדה הממוצעת, אבל רצוי שזה יהיה כיסא שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

סגנון, תחזוקה ומה שביניהם

כל מסעדה מנסה לשדר מסר מסוים. הרי ברורים ההבדלים בין מסעדה רומנטית, למשל, לכזו הנחשבת לעממית יותר, ומיועדת גם למשפחות גדולות. לכן, ריהוט למסעדות חייב להתחשב בכך, ולהיות מותאם בכל מאת האחוזים לאווירה שרוצים להעביר לסועדים. כך, למשל, אין כמו רהיטי עץ למסעדה שמנסה להיות כפרית ורגועה, בעוד מסעדת בוטיק ייחודית תנסה בוודאי לבחור במראה מתכתי, מודרני מעט יותר. ואגב, כדי לא לגרום לבלבול אצל הלקוחות, מומלץ לבחור מראש בסגנון אחד, ולדבוק בו בכל אחד מהמרכיבים.

סוגיה מרכזית נוספת נוגעת כבר לטיבם של השולחנות. ברור שמסעדה ממוצעת לא תחליף את הרהיטים שלה מידי שנה, וגם לא מידי שנתיים. השאיפה הברורה היא לריהוט אשר יחזיק מעמד שנים על גבי שנים, מבלי שיישחק, ידהה או ייהרס בכל צורה שהיא. רהיטים "חזקים" יוכלו גם להתמודד עם כל אותן הסכנות שאורבות בוודאי במסעדות השונות, דוגמת תאונות, חוסר זהירות של הסועדים וכן הלאה.

אז איך מתחילים?

רכישת רהיטים למסעדה אינה המשימה המורכבת ביותר הקיימת כיום, אך ראוי להשקיע מאמצעים ראויים בבחירתם. בחנות הרהיטים Start ניתן למצוא רהיטים מגוונים מכל סוג – החל מכיסא או שולחן למשרד, דרך ארונות ומדפים למטבח ועד לרהיטים המיועדים לאותן מסעדות. הרהיטים מיוצרים, מיובאים ומשווקים בחברה. הם מגיעים במגוון רחב של דגמים, גוונים וסוגים, כך שעבור בעל המסעדה עומדות לא מעט אפשרויות התאמה.

באולמות התצוגה של חברת Start , תוכלו להתרשם ממגוון רחב של רהיטים. כאשר לא יודעים איך בדיוק להשיג את האווירה שרוצים ליצור (ויש להודות שאין זו משימה פשוטה), מומלץ מאד להתייעץ עם אנשי המקצוע בחברה אשר ישמחו לסייע לכם.
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים