הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

כסא מחשב


 מגוון כסאות מחשב איכותיים בגדלים, גוונים ובגימורים שונים. מגוון כסאות מחשב וכסאות עובדים באיכות הגבוהה ביותר. ניתן להשיג דגמים בהם מנגנון סינכרוני, תמיכה אורטופדית מלאה בגב וברגליים, ידיות מתכווננות או קבועות, מגוון גווני ריפוד, ריפוד עור ודמוי עור, גלגלי סיליקון או גלגלים רגילים ועוד
 
 

 
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן


כסא מחשב – פריט ריהוט הכרחי בכל מקום

בעידן בו המחשב נמצא בכל משרד ובכל בית, כסא למחשב הפך לפריט ריהוט הכרחי בכל מקום תוכלו למצוא אצלנו כל פריט ריהוט משרדי, את רוב שעות יום העבודה שלנו אנו מבלים מול המחשב ולכן תפקידו של כסא המחשב הוא לספק לנו קודם כל סביבת עבודה נוחה. מנהלים רבים מכירים בצורך לספק לעובדיהם תנאי העסקה איכותיים ובחירת כסא איכותי ונוח הוא תנאי הכרחי.
עובד שיישב מול מחשב שעות רבות על כסא לא נוח, לא יהיה מרוכז בעבודה ותפוקת עבודתו תרד באופן משמעותי, שכן במקום להיות עסוק בעבודה הוא יהיה עסוק בגב הכואב ובמציאת תנוחת ישיבה נוחה.
ישיבה על כסא של מחשב לא בטיחותי אף עלולה לגרום לנזקים חמורים בגב.בעידן בו המחשב נמצא בכל משרד ובכל בית, כסא המחשב הפך לפריט ריהוט הכרחי בכל מקום.
את רוב שעות יום העבודה שלנו אנו מבלים מול המחשב ולכן תפקידו של כסא המחשב הוא לספק לנו קודם כל סביבת עבודה נוחה. 
ישיבה על כסא מחשב לא בטיחותי אף עלולה לגרום לנזקים חמורים בגב.

אם כן, לגבי חשיבותו של כסא משרדי מכל סוג שהוא וכסא למחשב בפרט אין עוררין. אם אתם מחפשים כסא מחשב איכותי ונוח עבור העובדים שלכם או אפילו עבור עמדת המחשב הביתית, תוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות אצלנו ב-start.
חברת start מתמחה בכל הקשור לתחום הריהוט המשרדי ובעלת מוניטין רב שנים בתחום.
תוכלו למצוא באולם התצוגה ובאתר החברה מגוון גדול של כסאות מחשב לכל מטרה, בכל צבע ובכל סגנון.

איך לבחור כסא מחשב?

כאמור, נוחיותו של כל כסא היא חשובה ביותר ובעיקר עבור בריאות העובד ויעילות העבודה שלו. בעת בחירת עמד ישיבה ליד המחשב, כמובן שיש לבחור כסא בעל מושב ומשענת ארגונומיים, אשר יספקו תמיכה ויציבות מקסימליות לב ולרגליים. משענת מחשב צריכה להכיל קימור לתמיכה אופטימלית בחוליות ובעמוד השדרה. כאמור, נוחיותו של כסא המחשב היא חשובה ביותר עבור בריאות העובד ויעילות העבודה שלו.

בנוסף חשוב מאוד גם לקחת בחשבון את נושא מערכת הכוונון לכסא, חשובה האיכות, וחשובה האפשרות להגבהת והנמכת המושב לפי הצורך, כוונון המשענת לזווית הרצויה ועוד. גם לריפוד הכיסא חשיבות גדולה ומומלץ לבחור בריפוד המאפשר מעבר אוויר מטבי. חשוב מאוד להתאים בין גובה הכסא לגובה השולחן וישנה חשיבות לכך שהרגליים יהיו מונחות על הרצפה. במידה ולא, מומלץ להעמיד לרשות העובד הדום קטן עליו יוכל להניח את רגליו. עבודה משרדית היא דינאמית ומלבד עבודה מול מחשב, כסא המחשב משמש אותנו לעבודות נוספות. גלגלים עמידים ונוחים לתזוזה חופשית של הכיסא יקלו גם כן על השימוש היום יומי (יאפשר תנועה וסיבוב ממקום למקום).

כסא מחשב – מגוון דגמים ועיצובים

כאמור, ב-start תוכלו למצוא מגוון כסאות מחשב בכל צורה, בכל סגנון וצבע. כסא המחשב של start מבטיח לכם נוחות מקסימלית ועמידות לאורך זמן. בנוסף, start מעניקה אחריות של שלוש שנים על כל מוצריה. ב-Start תוכלו למצוא כסא מחשב המתאים לצרכים שלכם, עם מנגנון סינכרוני, אפשרויות כוונון, ידיות מתכווננות, גלגלי סיליקון או גלגלים רגילים, מגוון ריפודים, צבעים ועוד. מלבד כסא מחשב תוכלו למצוא אצלנו כל פריט ריהוט משרדי לו אתם זקוקים ואף מערכות ריהוט שלמות, אשר יותאמו בדיוק למשרדים שלכם.

לייבסיטי - בניית אתרים