הנכם מוזמנים להתקשר:

 טלפון : 050-320-0400
START - ריהוט משרדי עם חותם של איכות  

כסא למשרד

ניתן למצוא אותו בכל משרד, בו הוא מהווה אחד השחקנים המרכזיים. הוא נועד למלא מספר תפקידים – החל משיפור ערכו של המשרד, ועד להענקת תחושת נוחות מרבית לבעליו. זהו, כמובן, כסא למשרד, אשר ניתן להשיג בדגמים מגוונים בחברת הריהוט Start.

חשיבותו של כסא

אז מדוע כסא משרדי מקבל מעמד מרכזי כל כך בכל משרד? ההיבט המשמעותי הראשון הוא זה הפרקטי. בעידן הטכנולוגי של היום, בו מרבית העבודה המשרדית היא ממוחשבת, העובד הממוצע מבלה שעות רבות בישיבה. כאשר זו אינה נוחה, מיותר לציין, היבטים שליליים רבים נכנסים לתמונה: תחושת הנוחות יורדת, כאבי הגב מתגברים (לעיתים עד לסכנה פיזית של ממש), העייפות מתגברת, וככלל- יכולת התפוקה של העובד נפגעת בצורה מהותית. כסא טוב חשוב עד עכדי כך שהוא על הגבול שבין ריהוט למשרד או ריהוט משרדי לבית

ואגב, זו לא רק צורת הישיבה עצמה. ברור שכיסא למשרד צריך להיות נייד ככל האפשר, ולאפשר אפילו סיבוב של 360 מעלות - ולו מכיוון שהמנהל הממוצע של שנת 2013 נדרש לבצע לא מעט משימות שונות במקביל. מאפיין מרכזי אחר הוא יכולת הכוונון של הכסא, שצריכה להיעשות על פי צרכיו של בעל המשרד: למשל, מבחינת גובה המושב, זווית המשענת וכן הלאה.

יש לזכור כי כיום, בעידן גובר של תחרות כלכלית, ריהוט משרדי מהווה גם סמל סטטוס. הוא אחד הסממנים הבולטים ביותר של מעמד, ויכול לתרום רבות להתרשמות של הלקוחות מהעסק כולו. לכן, כסא למשרד מאופיין לא פעם במראה יוקרתי, שלוכד את מלוא תשומת הלב במשרד כולו.

מגוון רחב של דגמים

אם יש משהו שנכון תמיד במציאות הכלכלית בה אנו חיים, הוא שהביקוש לפריט מסוים מגדיל את אפשרויות הבחירה לגביו. כסא למשרד אינו יוצא מכלל זה: אפשר למצוא כיום עשרות דגמים של כסאות, כל אחד בעל יתרונות משלו. בחירה של כסא היא לא פעם עניין של טעם אישי, ולכן מומלץ לסקור רשימה מקיפה של דגמים טרם הבחירה, ולראות איזה מהם מתיישב עם התדמית או המסר שרוצים להעביר.

דגש מרכזי נוסף הוא על התאמת הכסא למגמה הכוללת של עיצוב המשרד. רבים בוחרים, ובצדק גמור, להתאים את הכסא למראה של שולחנות למשרד, למשל, אשר צריכים גם הם למשוך אליהם תשומת לב חיובית. אותה התאמה נוגעת, כמובן, לגוון של הרהיטים, אך גם לסגנונם העיצובי, לגודלם וכן הלאה.

הכיסאות של Start

חברת Start, אשר חרתה על עצמה מצוינות בתחומי הריהוט המשרדי השונים, מציעה מגוון רחב ביותר של כסאות משרדיים. אלו הם כסאות תוצרת החברות המובילות בעולם כיום או כאלה המיוצרים בחברה עצמה. הם כוללים מנגנון סינכרוני, תמיכה אורטופדית מלאה בגב או ברגליים, מנגנון לכוונון הידיות, ריפוד עור או דמוי עור, גלגלי סיליקון ועוד.

מעבר למבחר הכיסאות, מעניקה החברה ייעוץ מלא על רכישת הכיסא, בהתאם למגמה העיצובית הכוללת של המשרד, למסר שמעוניינים להעביר ולתקציב שיכולים להקדיש למשימה. ברמה הכללית, מומלץ שלא להתפשר ברכישת כסא המשרד, אפילו על חשבון רכיבים אחרים בו.
אדריכלים מעצבים וקניינים לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים